Категории товаров

Производители товаров
Контакты
Адрес:

Пункт самовивозу:

  • Україна, м.Київ.

Час работи офісу:

  • Пн-Пт.: 9.30-19.00
  • Сб: 10.00-15.00 
  • Нд: вихідний
Телефони (офіс-магазин):
  • (099) 208-50-88
  • (093) 546-68-76
  • (098) 514-18-65

E-mail:

  • admin_shkatulochka@ukr.net

 

Інформація для правовласників

Шановні правовласники, в зв'язку з великим асортиментом пропонованих виробниками зображень для продукції сайту, адміністрації не завжди вдається відстежити наявність зареєстрованих знаків для товарів і послуг на те чи інше зображення. Ми не вітаємо дій спрямованих на порушення законних прав та інтересів правовласників інтелектуальної власності. Тому в разі виявлення порушення прав інтелектуальної власності на використання знаків для товарів і послуг, які Вам належать, просимо Вас негайно повідомити про таке порушення адміністрації сайту для прийняття адміністрацією заходів щодо якнайшвидшого усунення зазначеного порушення.

Дякую за розуміння!

 


Шановні покупці!

Перевіряйте правильність заповнення вашої електронної адреси! Якщо він написаний не правильно ми не може дати вам відповідь на ваш запит. Для перестраховки вказуйте ваш контактний номер телефону. Дякуємо!

Форма обратной связи
ФИО:
E-Mail:
Телефон:
Введите Ваше сообщение:
Корзина покупок
   Товаров 0
   Сумма 0 грн

Отзывы о нас на Кидстаффе


Отзывы

Кристина, г.Киев
10.06.2019

Наборы получила, понравился подбор бисера. спасибо. буду обращаться еще.

Юлия, Польша
24.03.2019

Доброго дня! Замовляю на цьому сайтi вже не перший рiк, дуже великий вибiр товарiв, висока якiсть як бiсеру так i заготовок, швидка доставка посилок. Зробила заказ на 2200 грн. Бiсер до картин пiдбирають iдеально. Так як вишиваю вже 7 рокiв й перепробувала безлiч сайтiв, можу з упевненiстю сказати що \"шкатулочка\" як знахiдка - тут влаштовуэ все! Приэмний колектив завжди подзвонить чи напише щоб щось уточнити, завжди порадять що краще. Видно що свою роботу виконують з великим задоволенням. Ви молодцi, ви супер! Буду завжди з вами!

Алла, г.Киев
15.06.2018

Девочки, схемки получила. Спасибо вам большое, пребольшое!!!


Мы в Соцсетях
Наши партнеры